177768112_1129969420801835_8219142613295143970_n.png
Vítejte na stránkách naší chovatelské stanice from the Elbe Lowlands
0.jpg
Upozornění pro zájemce o štěňátko od nás:
Velmi rádi vás přivítáme na návštěvě našeho chovu, neboť víme, že ve psovi si člověk vybírá parťáka na spoustu let a musí si tedy vzájemně být sympatičtí.
Zároveň vás ale prosíme, abyste k nám nejezdili na neohlášené návštěvy, nebo náš chov nenavštěvovali bezprostředně poté, co jste byli na návštěvě u jiného chovatele.
Náš chov je rodinný, psi s námi sdílí domácnost, štěňátka odchováváme v obývacím pokoji. Každá návštěva je tak zásahem do chodu celé rodiny a váš neohlášený příjezd tak může narušit náš rodinný program, což není příjemné pro nás, ale ani pro vás. Když si návštěvu předem telefonicky domluvíte, budete mít jistotu, že její čas bude vyhrazený jen pro vás a budete vítanými hosty.Co se týče návštěv jiných chovů, tak je třeba si uvědomit, že každý chov má jiné mikroklima, jehož vzorek si odtamtud chtě nechtě odnášíte třeba na oblečení, a že se někdy stane, že jsou u nás kromě větších štěňátek taky štěňata novorozená, ještě neočkovaná, nebo březí fenky. A právě oni jsou choulostiví. Proto není ideální, pokud v jednom dni jezdíte z chovu do chovu a věřte, že málokterý chovatel je rád, pokud toto slyší. Je to jako kdybyste přijeli třeba s angínou, i ta může být pro malá štěňátka velmi nebezpečná.
IMG_4116.jpg
IMG_4960.jpg
Vítejte na webových stránkách chovatelské stanice from the Elbe Lowlands , které jsou věnované našim psům a jejich odchovům. Dovolujeme si Vám představit naše pejsky, odchovy.Přeji všem návštěvníkům našich stránek krásný den a děkuji , že jste se zastavili.Naše chovatelská stanice je rodinnou chovatelskou stanicí.K chovu přistupujeme s maximální zodpovědností.Všichni naši psi jsou součástí naší domácnosti.Naším cílem je chov zdravých a kvalitních psů.Většina našich psů se zůčastnuje výstav.Pokud vás toto plemeno zaujalo a chtěli by jste se o něm dozvědět více projděte si tyto stránky nebo můžete napsat dotaz na náš email , rádi na vaše dotazy odpovíme.
Biewer Yorkshire Terrier ala Pom Pon je v okolních státech zařazen organizací FCI jako NON FCI ( neuznané plemeno). V České republice není možné odchovávat štěňata s PP FCI, nebot to ČMKU neumožnila.
IMG_0079.jpg
IMG_1138.jpg
Naše chovatelská stanice je registrována v německém klubu IHR . e.v.
Odkaz na náš klub:
https://ihr-ncv.de/
Na všechny fotografie, a taktéž na texty, uvedené na těchto stránkách či jinde na webu /např. v inzerci/, se vztahuje zákon o autorských právech a jejich kopírování je trestné!
----------------------------------------------------------------------------------
Čas od času mi lidé říkají: "halooo, je to JEN PES", nebo "je to hodně peněz JEN za PSA". Nechápou ujeté kilometry, strávený čas, výdaje vynaložené na "JEN PSA". Některé z mých nejpyšnějších okamžiků patřily "JEN PSŮM". Kolikrát byla moje jediná společnost "JEN PES", ale ani jednou jsem se necítil bezvýznamný. Některé z mých nejsmutnějších okamžiků přinesl "JEN PES" a v té době tmy a smutku, jemný dotyk "JEN PSA" mě uklidnil a dal mi důvod zdolat tento den. Pokud si i ty myslíš, že je to "JEN PES", pak budeš pravděpodobně rozumět i frázím "JEN PŘÍTEL", "JEN VÝCHOD SLUNCE" nebo "JEN SLIB". "JEN PES" přináší do mého života skutečnou podstatu přátelství, důvěry a čisté nespoutané radosti. "JEN PES" přináší soucit a trpělivost, které mě dělají lepším člověkem. Proto kvůli "JEN PSŮM" budu spíše vstávat, dlouho se procházet a toužebně hledět do budoucnosti. Pro mě a lidi, jako jsem já, to není "JEN PES", ale ztělesnění nadějí a snů o budoucnosti, něžných vzpomínek na minulost, a čisté radosti okamžiku. "JEN PES" odhaluje to, co je dobré ve mně a odhání moje špatné myšlenky a starosti dne. Doufám, že jednoho dne lidé pochopí, že to není "JEN PES", ale to, co mi dává lidskost a nedovolí mi být "JEN ČLOVĚK". Tak když příště uslyšíš frázi "JEN PES", jen se usměj, protože oni prostě "JEN nechápou"..
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one